چوب پنبه ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب

چوب پنبه: ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات مجلس انتخابات خبرگان انتخابات مجلس دهم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سوءتفاهم‌های پیش آمده با ریزه اسپور مرتفع می‌شود / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: در سفر به ترکیه به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کردیم که محصول حمایت‌ها و تلاش‌های بسیاری است. 

سوءتفاهم‌های پیش آمده با ریزه اسپور مرتفع می‌شود / گرشاسبی

گرشاسبی: سوءتفاهم های پیش آمده با ریزه اسپور مرتفع می شود

عبارات مهم : ترکیه

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: در سفر به ترکیه به موفقیت های خوبی دست پیدا کردیم که محصول حمایت ها و تلاش های بسیاری هست.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی اظهار داشت: زمانی که مدیر جمهور محترم ترکیه به کشور عزیزمان ایران سفر کردند، دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان اختلاف پرسپولیس با کلوب ریزه اسپور را با ایشان مطرح کرد و مقرر شد جهت برطرف مسئله و اختلاف، پیگیری مورد نیاز صورت گیرد که در جهت همین جلسه، همراه با اعضای کمیته حقوقی و بین الملل به ترکیه سفر کردیم.

سوءتفاهم‌های پیش آمده با ریزه اسپور مرتفع می‌شود / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس خاطرنشان کرد: سفر ما نیز با سفر آقای مدیر جمهور و گروه همراه جهت شرکت در اجلاس فوق العاده سران عضو شرکت همکاری اسلامی به ترکیه همراه شد که شرایط خوبی را جهت پیگیری های ما ایجاد کرد. در این ارتباط جا دارد از کمک های خاص دفتر مدیر جمهور، وزارت امور خارجه ایران، وزیر محترم ورزش و جوانان و همین طور آقای حسین پور، مدیر تشریفات ریاست جمهوری که در پیگیری و به نتیجه رساندن این عنوان کلوب پرسپولیس و هواداران میلیونی آن را یاری رساندند، تقدیر و قدردانی نمائیم.

گرشاسبی افزود: در این سفر چهار روزه، طی چند نوبت با مقام ها و مسئولان کلوب ریزه اسپور تشکیل جلسه دادیم و در نهایت به توافق های خوبی رسیدیم. راجع به شرح این توافق در روزهای آینده خبرهای خوبی خواهیم داشت ولی به طور قطع حاصل تمام این تلاش ها آن خواهد بود که پرسشها پیش رو و سوءتفاهم های پیش آمده مرتفع خواهد شد.

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: در سفر به ترکیه به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کردیم که محصول حمایت‌ها و تلاش‌های بسیاری است. 

وی با اشاره به افزایش دیروز (جمعه) سرخپوشان به مرحله بعدی مسابقه های جام حذفی تصریح کرد: قبل از هر چیز باید بابت این پیروزی به هواداران و اعضای تیم تبریک و خسته نباشید بگویم. جام حذفی هر لحظه عرصه خلق شگفتی ها است و همین مساله کار را جهت تیم های بزرگ سخت می کند. از سوی دیگر فرزند های ما تحت فشار مسابقه های فشرده هستند ولی توانستند قدرت فنی و اراده خودشان را بار دیگر به رخ بکشند و حالا باید جهت بازی بعدی خود آماده شوند. قطعاً بخش زیادی از این اراده ای که در بازیکنان وجود دارد به خاطر هواداران است و این که می خواهند آنها را بیش از پیش خوشحال کنند و هواداران هم مانند هر لحظه با حضور خود در ورزشگاه و حمایت از تیم و کلوب خود در عرصه های گوناگون این انرژی را مضاعف خواهند کرد.

واژه های کلیدی: ترکیه | همراه | هواداران | پرسپولیس | ریزه اسپور | ریاست جمهوری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs