چوب پنبه ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب

چوب پنبه: ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات مجلس انتخابات خبرگان انتخابات مجلس دهم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال شایسته قهرمانی در آسیاست/ بعد از شکست پرسپولیس روند صعودی شروع شد ، طاهری

بیژن طاهری در گفت وگو با فارس، در مورد بازی استقلال برابر التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال در این فصل بعد از پیروزی برابر پرسپولیس روند رو به ر

استقلال شایسته قهرمانی در آسیاست/ بعد از شکست پرسپولیس روند صعودی شروع شد ، طاهری

طاهری : استقلال شایسته قهرمانی در آسیاست/بعد از شکست پرسپولیس روند صعودی شروع شد

عبارات مهم : ایران

پیشکسوت کلوب استقلال گفت: استقلال در لیگ قهرمانان آسیا سزاوار قهرمانی هست.

بیژن طاهری در گفت وگو با فارس، در مورد بازی استقلال برابر التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال در این فصل بعد از پیروزی برابر پرسپولیس روند رو به رشد خود را شروع کرد و نتایجی فرایند از انتظار گرفت، آن هم در حالی که 70 درصد کادر فنی و بازیکنان این تیم عوض کردن کرده بودند، با این شرایط نایب قهرمانی یک نتیجه خوب جهت استقلال محسوب می شود، به خصوص اینکه بازیکنان جوانش هم اکنون مثل باتجربه ها شده است اند. دیدار با التعاون عربستان به نظر من یک بازی تمرینی است و استقلال به آسانی به مرحله بعد افزایش خواهد کرد.

استقلال شایسته قهرمانی در آسیاست/ بعد از شکست پرسپولیس روند صعودی شروع شد ، طاهری

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه بعضی معتقدند استقلال از گروه ضعیفی در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و خوب نتیجه گرفته عنوان کرد: استقلال خودش این قرعه را برنداشته، سالهاست که در لیگ قهرمانان آسیا گروه بندی ها با قرعه کشی انجام می شود، اگر بر فرض هم این گروه ضعیف تر از گروه های دیگر مسابقه های هست، باز هم افزایش استقلال مایه خوشحالی است لیکن به سود فوتبال کشور عزیزمان ایران هست، من امیدوارم پرسپولیس هم امشب از گروهش افزایش کند.

طاهری با اشاره به قدرت فوتبال کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: زمانی از حریفان شرقی آسیا هراس داشتیم، ولی اکنون فوتبال کشور عزیزمان ایران در اوج است و قهرمانی دور از دسترس استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و حتی سایر نماینده ها نیست. استقلال اگر امسال هم در آسیا نتواند قهرمان شود، فصل آینده سزاوار قهرمانی هست، به هر حال آبی پوشان فصل را بد شروع کردند، ولی روند رو به رشدی را پیدا کردند و طرفداران از نتیجه های این تیم بسیار رضایت دارند.

بیژن طاهری در گفت وگو با فارس، در مورد بازی استقلال برابر التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال در این فصل بعد از پیروزی برابر پرسپولیس روند رو به ر

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | فوتبال | استقلال | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs