چوب پنبه ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب

چوب پنبه: ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات مجلس انتخابات خبرگان انتخابات مجلس دهم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی 4 درصدی و 96 درصدی افه احمدی‌نژادی است / الویری

یک فعال سیاسی اعتقاد است که حسن روحانی و اسحاق جهانگیری با توجه به عملکردشان می‌توانند در مناظره اقتصادی خوب ظاهر شوند و بحث 4 درصدی و 96 درصدی که به وسیله قالی

4 درصدی و 96 درصدی افه احمدی‌نژادی است / الویری

الویری: 4 درصدی و 96 درصدی افه احمدی نژادی است

عبارات مهم : قالیباف

یک فعال سیاسی اعتقاد است که حسن روحانی و اسحاق جهانگیری با توجه به عملکردشان می توانند در مناظره اقتصادی خوب ظاهر شوند و بحث 4 درصدی و 96 درصدی که به وسیله قالیباف مطرح می شود، افه احمدی نژادی است.

به گزارش ایسنا، مرتضی الویری در یک نشست خبری که امروز در محل ستاد حسن روحانی با عنوان تحلیل دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: براساس مصوبه ای که سال 80 تصویب شد آلودگی هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به حد نرمال می رسید ولی عملکرد شهرداری در این مدت نشان می دهد که نه تنها به این مهم دست پیدا نکرده بلکه از این نشانه فاصله گرفتیم.

4 درصدی و 96 درصدی افه احمدی‌نژادی است / الویری

وی با اشاره به تعداد روزهای ناسالم در چند سال اخیراظهارکرد: در مورد مدیریت غیرمتخصص آقای قالیباف باید گفت که توصیه قابل توجه این است که بسیاری از مدیران فعلی شهرداری دو شاخصه دارند یکی اینکه وارداتی هستند و از نیروهای مسلح وارد شهرداری شده است اند و دوم اینکه بسیاری از آنها بازنشسته هستند و حدود 100 مدیر در شهرداری دارای چنین خصایصی می باشند.

الویری همچنین درخصوص استفاده از اقوام و مذاهب در مدیریت شهری، اظهار کرد: جهت من تعجب برانگیز هست، بهتر است آقای قالیباف یک مدیر در شرکت های متفاوت و معاونت های مناطق نشان دهد که از اقوام و مذاهب دیگر باشند. نه تنها از این افراد استفاده نشده ، بلکه از سلایق سیاسی متفاوت نیز بهره ای گرفته نشده است.

یک فعال سیاسی اعتقاد است که حسن روحانی و اسحاق جهانگیری با توجه به عملکردشان می‌توانند در مناظره اقتصادی خوب ظاهر شوند و بحث 4 درصدی و 96 درصدی که به وسیله قالی

این شهردار پیشین پایتخت کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: بعضی از پروژه ها مطالعات و مصوبه شورای شهر را ندارند. نمونه آن پل صدر است که روی گسل زلزله قرار داشته و اوضاع دلواپس کننده ای دارد، اجرای آن نه تنها بار ترافیکی را کم نکرده بلکه آن را زیاد کرده هست. هزینه های این پروژه نشان می دهد علی رغم اینکه قرار بود با 800 میلیارد تمام شود با 700 میلیارد تمام شد و بخشی از زمین های عباس آباد نیز جهت تامین مالی این پروژه به فروش رفت.

وی تاکید کرد: بعضی آمارها جهت انحراف افکار عمومی داده می شود و گفته شد که خوب است آقای روحانی از اتاقش بیرون بیاید و ببیند که زباله ها تبدیل به برق شده است هست. در حالی که از هشت هزار تن فقط 200 تن یعنی دو درصد آن تبدیل به برق می شود و میزان برق آن هم به علت پایین بودن کارکرد طوری است که خود مرکز جمع آوری زباله کهریزک هم نمی تواند با آن میزان برق اداره شود. کافی است آقای قالیباف اجازه دهد اداره برق از دادن برق به این مرکز خودداری کند تا ببیند آیا این مرکز خودش را هم اداره کند یا نه.

الویری در ارزیابی خود از عملکرد کاندیداها در دومین مناظره انتخاباتی گفت: آقای روحانی و آقای جهانگیری با عملکردی که تاکنون داشته اند می توانند در مناظره بعدی و مناظره اقتصادی خوب ظاهر شوند چراکه عملکرد آقای قالیباف مشخص شده است و با توجه به بدهی های سنگین به پیمانکاران و سیستم بانکی نشان داده که توسعه ناپایداری در شهر برقرار کرده است که اگر نامزدهای دیگر به این عنوان بپردازند، آقای قالیباف نمی تواند سالم از این مناظره بیرون بیاید.

4 درصدی و 96 درصدی افه احمدی‌نژادی است / الویری

وی همچنین درخصوص پیشنهاد ابراهیم رئیسی مبنی بر برگزاری مناظره میان محمود احمدی نژاد و حسن روحانی، گفت: عملکرد احمدی نژاد در حوزه های متفاوت قابل تبیین است و چون آقای رئیسی می داند چنین امری امکان پذیر نیست آن را مطرح می کند البته خوب است احمدی نژاد راجع به عملکرد خود در عرصه های متفاوت اقتصادی توضیح دهد، راجع به هاله نوری که هنگامی که شرکت ملل در وقت صحبت اش تخلیه شد، دید، توضیح دهد و می تواند بحث جالبی باشد و تنور انتخابات را داغ تر کند.

الویری خاطرنشان کرد: آقای هاشمی طبا و میرسلیم در این مناظره آکادمیک وارد پرسشها شدند و حرف های منطقی زدند هرچند بعضی آمار و ارقام آقای میرسلیم اشکالاتی داشت ولی نهایتا هر دو تلاش داشتند حرف های خود را صادقانه مطرح کنند.

یک فعال سیاسی اعتقاد است که حسن روحانی و اسحاق جهانگیری با توجه به عملکردشان می‌توانند در مناظره اقتصادی خوب ظاهر شوند و بحث 4 درصدی و 96 درصدی که به وسیله قالی

این شهردار پیشین پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: آقای رئیسی اگرچه تندتر و با شدت بیشتری نسبت به قبل مباحث خود را مطرح کرد ولی مردم تشخیص می دهند که ایشان کار اجرایی نکرده و بدون عقبه و کار اجرایی ابراز نظر می کند. ولی آقای روحانی منطقی و باتخصص وارد مباحث می شدند. آقای جهانگیری نیز همین طور هرچند این نقد وجود داشت که از روی نوشته مطالب خود را مطرح کرد ولی حرف های خوبی بود.

وی در ادامه گفت: آقای قالیباف همه را یاد سال های 84 و شعارها و مطالب آقای احمدی نژاد می انداخت که بسیاری از مطالب با واقعیت سازگاری ندارد. این بحث 4 درصدی و 96 درصدی افه احمدی نژادی و کپی برداری ناشیانه در اتفاقات دیگر در کشور دیگری است.

4 درصدی و 96 درصدی افه احمدی‌نژادی است / الویری

واژه های کلیدی: قالیباف | شهرداری | احمدی نژاد | حسن روحانی | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs