چوب پنبه ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب

چوب پنبه: ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات مجلس انتخابات خبرگان انتخابات مجلس دهم

گت بلاگز اخبار حوادث شمار قربانیان انفجار منزل مسکونی در همدان به ٨ نفر رسید

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان از انفجار و آتش سوزی در طبقه ای از یک آپارتمان و فوت هشت نفر در آن خبر داد.

شمار قربانیان انفجار منزل مسکونی در همدان به ٨ نفر رسید

عبارات مهم : همدان

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان از انفجار و آتش سوزی در طبقه ای از یک آپارتمان و فوت هشت نفر در آن خبر داد.

به گزارش ایسنا- عباس اولیاسمیع اظهار کرد: به دنبال انفجار و آتش سوزی در یکی از طبقات آپارتمانی در مرکز شهر(پشت امامزاده یحیی)واحد مسکونی به طور کامل تخریب و به واحدهای مجاور خسارات فراوانی وارد شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در این اتفاق هشت نفر که تعدادی از آنان کودک بودند دچار خفگی با گاز مونواکسید کربن شده است بودند.

شمار قربانیان انفجار منزل مسکونی در همدان به ٨ نفر رسید

وی افزود: آتش، به وسیله همکاران آتش نشانی مهار شد سپس آتش نشانان اقدام به رهاسازی افراد گیر افتاده در سایر واحدها کردند به طوریکه نزدیک به ٢۰ نفر از واحدها به بیرون انتقال داده شدند.

اولیا سمیع عنوان کرد: متاسفانه ساکنان یکی از واحدها دچار علائم خفگی و افت هوشیاری شده است بود که با باز کردن در و عملیات تخلیه به وسیله همکاران آتش نشانی مصدومان به پارکینگ ساختمان انتقال یافته شده است و تیم های اورژانس ١١۵حاضر در صحنه به همراه پنج دستگاه آمبولانس و ١۰ نیروی عملیاتی شروع به کارها درمانی کرده و مصدومان را تحت مراقبتهای پیش بیمارستانی بر اساس اصول تریاژ به دو مرکز درمانی بعثت و سینا انتقال دادند.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان از انفجار و آتش سوزی در طبقه ای از یک آپارتمان و فوت هشت نفر در آن خبر داد.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان همدان با اعلام اینکه متاسفانه شمار قربانیان به ٨ نفر رسید خاطرنشان کرد: هشت مصدوم در معاینه اول فاقد هرگونه علائم حیاتی بودند که با عملیات احیای تیم های اورژانس ١١۵حاضر در صحنه علائم اولیه چند نفر از مصدومان برگشته بود و تحویل مراکز درمانی شدند.

لازم به ذکر است در ساعات اولیه وقوع اتفاق دو نفر در صحنه و یک نفر در بیمارستان فوت کرده بودند و حال مصدومان دیگر وخیم گزارش شده است بود که متاسفانه شمار قربانیان تاکنون به هشت نفر رسیده است.

واژه های کلیدی: همدان | انتقال | درمانی | انفجار | مصدومان | انتقال داده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs