چوب پنبه ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب

چوب پنبه: ایران سياسي انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات مجلس انتخابات خبرگان انتخابات مجلس دهم

گت بلاگز اخبار اجتماعی آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می‌شود

مدیر واحد آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز(۲۰ اسفندماه) در شمال شرق،‌شرق و اواسط روز زاگرس مرکزی ونواحی مرکزی کشور،

آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می‌شود

آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می شود

عبارات مهم : آسمان

مدیر واحد آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز(۲۰ اسفندماه) در شمال شرق، شرق و اواسط روز زاگرس مرکزی ونواحی مرکزی کشور، بخش هایی از البرز مرکزی و استان های ساحلی دریای خزر ابرناکی ، بارش پراکنده و وزش باد آینده نگری می شود.

ایسنا نوشت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز در بعضی مناطق جنوب شرق و جنوب کشور وزش باد شدید رخ می دهد و در مناطق مستعد همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود.

وی در ادامه گفت: فردا (۲۱ اسفندماه ) با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر بارش در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور با شدت بیشتری ادامه می یابد همچنین با عبور موجی از جنوب کشور در زاگرس مرکزی و جنوبی ، مناطق جنوبی و به تدریج شرقی کشور تقویت بارش آینده نگری می شود و بارندگی به صورت رگبار باران، گاهی با رعد و برق و در بعضی مناطق وزش باد شدید رخ می دهد.

آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می‌شود

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی افزود: روز سه شنبه (۲۲ اسفندماه) بارش محدود به نوار شرقی کشور و پاره ای از نقاط استان های کرمان، یزد و هرمزگان می شود و به تدریج از مرزهای شرقی کشور خارج خواهد شد.

به گفته وی خلیج فارس امروز و فردا (۲۰ و ۲۱ اسفند ماه ) و دریای خزر از آخرهای وقت دوشنبه و روز سه شنبه (۲۱ و ۲۲ اسفند ماه) مواج می شود.

مدیر واحد آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز(۲۰ اسفندماه) در شمال شرق،‌شرق و اواسط روز زاگرس مرکزی ونواحی مرکزی کشور،

وی در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران روز دوشنبه (۲۱ اسفندماه) کمی ابری گاهی همراه با زیاد کردن ابر و وزش باد شدید با بیشترین و کمترین دمای ۲۰ و ۱۰ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود. آسمان پایتخت روز سه شنبه (۲۲ اسفند ماه) صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود که در این روز دما به ۱۹ و ۹ درجه سانتیگراد می رسد.

واژه های کلیدی: آسمان | مرکزی | همراه | اسفندماه | دریای خزر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs